РОБОЧІ ЗУСТРІЧІ З ОСВІТЯНАМИ ПРИЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 11.11.2020 16:42

Проводяться робочі зустрічі селищного голови Людмили Червонецької, керівників структурних підрозділів селищної ради  та керівників виконавчих органів селищної ради з керівниками дошкільних навчальних закладів та директорами загальноосвітніх шкіл територіальних громад, які увійшли до складу Тростянецької селищної територіальної громади згідно адміністративно-територіальної реформи, відповідно до Постанови Верховної ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 року №807-ІХ .

В поточному році із бюджету громади утримуються 4 освітніх заклади, а починаючи із нового 2021 бюджетного року додатково необхідно буде утримувати ще 26 закладів освіти.  Під час зустрічей обговорюються нагальні питання освітньої галузі, зокрема щодо використання спроможностей закладів, наповнюваності груп та класів,  витрат на утримання  та забезпечення якісного освітнього процесу.

За результатами зустрічей відпрацьовуються спільні дії щодо особливостей формування видаткової частини бюджету громади на наступний бюджетний рік в умовах нового адміністративно-територіального устрою.