Вихованці КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" прийняли участь у обласному конкурсі виробів декоративно-ужиткового мистецтва

Дата: 13.11.2020 10:55

З 28 жовтня по 3 листопада у Вінницькому  обласному  центрі технічної творчості  учнівської молоді  проходив  обласний конкурс  виробів декоративно-ужиткового мистецтва "Творча  майстерня" у дистанційному режимі.  У конкурсі взяли участь 33 команди - 66 учасників.  На конкурс представлено  66 експонатів. Від Тростянецької ОТГ  взяли участь вихованці гуртків  КЗ "Тростянецький БДТ": Петришина Крістіна  та Гордійчук  Анастасія.   Учасникам потрібно було представити  проект виготовлення виробу, коротке відео  виготовлення  та фото  готової роботи. За підсумками журі конкурсу: Гордійчук Анастасія  посіла 3 місце, Петришина Крістіна - 7 місце.

Вітаємо  наших вихованців гуртка  з гарною перемогою! А також дякуємо  керівникам гуртків  Гречко Оксані Григорівні та Швець Тетяні Василівні  за підготовку учасників  обласного конкурсу!  Бажаємо  учасникам та керівникам  творчих злетів, нових ідей  та в подальшому  все  більше і більше  перемог.

КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості"