Привітання селищного голови Людмили Червонецької з Днем працівників сільського господарства

Дата: 15.11.2020 06:00

Шановні працівники сільського господарства Тростянецької об’єднаної територіальної громади!

Прийміть вітання з нагоди відзначення професійного свята!

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена праця працівників сільського господарства була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську землю, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості розвивається сільське господарство, без якого неможливо уявити життя в сільській місцевості.

Цей день воістину є всенародним,  адже від результатів праці механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва залежить здоров'я, добробут та достаток людей.

Нехай завжди рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя всі плани, задуми та сподівання. Нехай обходять вас стороною природні стихії, життєві негаразди. Бажаю вам, вашим родинам сімейного затишку, достатку, гарного здоров’я.

Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

З повагою,

Селищний голова         Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА