У Тростянецькому ЗЗСО І-ІІ ст. №2 проходив 2 етап Тижня безпеки дорожнього руху

Дата: 16.11.2020 14:52

З метою поліпшення роботи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у Тростянецькому ЗЗСО І-ІІ ст. №2 з 09.11 по 15.11. проходив  2 етап Тижня безпеки дорожнього руху.

У рамках тижня проведено такі заходи:
• інформаційну хвилинку «Безпека на дорозі – безпека життя»;
• бесіди, години класного керівника,  цільові дитячі профілактичні заходи «Дитина – пасажир», «Живи цікаво та безпечно»;
• єдиний національний урок «Безпечна країна»;
• майстер-клас з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП.

Поновлено куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності.

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

У роботі з учнями були використані різноманітні форми роботи, а саме: ігрові, тренінгові технології, інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів.

Класні керівники використовують сучасні форми та методи навчання, що активізують розумову діяльність учнів, сприяють підвищенню у них інтересу до вивчення правил дорожнього руху. Змістовно пройшли позакласні виховні заходи, а саме: година спілкування-вікторина «Правила дорожнього руху» у 1-х та 2-х класах; урок безпеки «Безпека на дорозі – безпека життя» у 3-х та 4-х  класах.

Вся робота протягом тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Тростянецький ЗЗСО І-ІІ ст. №2