Долучайтесь до флешмобу української хустки!

Дата: 17.11.2020 09:37

07 грудня 2020 року, вже традиційно, відзначатиметься Всесвітній день української хустки. Головною метою даного цьогорічного проекту є демонстрування зв’язку поколінь українських жінок. Ця подія покликана об'єднати жінок різного фаху, віку та національності зі спільною метою зберігати та відновлювати українські традиції. Адже саме хустка з давніх-давен в українських сім'ях слугувала оберегом, символом любові й злагоди. саме хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання. Дівчата та жінки носили її протягом усього року. При цьому хустина була обов'язковим головним убором заміжньої жінки.

Для участі у флешмобі необхідно презентувати свої світлини та відео у хустках, вказавши хештег #УкраїнськаХустка на сторінку Тростянецького Центру культури та дозвілля з 13 листопада по 07 грудня 2020 року.

Для висвітлення Ваших публікацій на фейсбук-сторінці «Культура Вінниччини» необхідно надіслати фото- або відеоматеріали на електронну адресу Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації - inform@vincult.gov.ua до 20 листопада 2020 року.

Найкращі світлини та відео потраплять у сюжет фінального відеоролику.

Тростянецький Центру культури та дозвілля