На робочій зустрічі обговорили питання, що стосуються організації роботи закладів освіти приєднаних територіальних громад

Дата: 23.11.2020 15:42

20 листопада в приміщені КЗ «Тростянецька дитяча музична школа»  відбулася робоча зустріч керівників структурних підрозділів та виконавчих органів селищної ради з керівниками  закладів освіти і бухгалтерами, які планують працювати в  закладах освіти територіальних громад, які увійшли до складу Тростянецької селищної територіальної громади згідно адміністративно-територіальної реформи, відповідно до Постанови Верховної ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 року №807-ІХ.

Під час зустрічі обговорили питання щодо організації закупівель комунальних послуг, паливо-мастильних матеріалів та продуктів харчування на 2021 рік, призначенням уповноважених осіб відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі».