A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Депутати VIII скликання Тростянецької селищної ради розпочали свою роботу

Дата: 26.11.2020 13:12
Кількість переглядів: 2016

25 листопада 2020 року, в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа", відбулась перша сесія  Тростянецької селищної ради  восьмого скликання.

За інформацією голови Тростянецької селищної територіальної виборчої комісії Катерини Остапчук, яка відкрила засідання першої сесії, за результатами виборів 25 жовтня 2020 року, головою Тростянецької селищної ради обрано  Людмилу Червонецьку.  Так, очільником громади  стала діюча селищна  голова, якій виявили довіру 75,5 %  виборців. Також  Катерина Вікторівна  оголосила  склад новобраних депутатів селищної ради VIII скликання затверджених ТВК. Представляти інтереси мешканців в селищній об’єднаній громаді будуть 26 депутатів:

  1. Белали Анатолій Іванович - Вінницька обласна організація  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
  2. Гаврилюк Любов Євгенівна - Вінницька територіальна організація ПП "Європейська солідарність"
  3. Гора Наталія Дмитрівна - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"
  4. Довгань Віктор Сергійович - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"
  5. Дубина Микола Миколайович - Вінницька територіальна організація ПП "Європейська солідарність"
  6. Дудіна Наталя Володимирівна - Вінницька регіональна організація ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ"
  7. Дудін Леонід Володимирович - Вінницька регіональна організація ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ"
  8. Зарванська Раїса Василівна - Вінницька територіальна організація ПП "Європейська солідарність"
  9. Заставнюк Руслан Олександрович - Вінницька Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ"
  10. Колесник Наталія Леонідівна - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"
  11. Комаров Олександр Євгенійович - Вінницька обласна організація  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
  12. Кучеренко Роман Миколайович - Вінницька територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка
  13. Лозінський Тимофій Тимофійович - Вінницька обласна організація  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
  14. Мазур Таїсія Іванівна - Вінницька територіальна організація Радикальної Партії Олега Ляшка
  15. Мартошенко Микола Миколайович - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"
  16. Науменко Таїса Іванівна - Вінницька Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ"
  17. Пріщенко Дмитро Іванович - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"
  18. Пунько Сергій Васильович - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"
  19. Ровишин Сергій Онофатович - Вінницька обласна організація  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
  20. Ткач Олег Андрійович - Вінницька територіальна організація ПП "Європейська солідарність"
  21. Томашевська Тетяна Іванівна - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"
  22. Усенко Олександра Іванівна - Вінницька територіальна організація ПП "Європейська солідарність"
  23. Хриплива Галина Григорівна - Вінницька Обласна організація ПП "СЛУГА НАРОДУ»
  24. Шило Вячеслав Михайлович - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"
  25. Штефанюк Володимир Федорович - Вінницька обласна організація  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
  26. Щуренко Максим Миколайович - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

Вступаючи у свої законні повноваження у раді VIII скликання, Людмила Червонецька урочисто склала присягу  посадовця  місцевого самоврядування.

Голова територіальної виборчої комісії вручила очільнику громади та депутатам селищної ради посвідчення.

Завершивши усі необхідні установчі процедури про визнання повноважень депутатів і селищного голови, новообрані депутати приступили до вирішення питань порядку денного сесії:

1 Про обрання лічильної комісії

2 Про обрання секретаря селищної ради

3.Про затвердження заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4.Про затвердження керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Тростянецької селищної ради

5. Про затвердження старост та Положення про старосту

6.Про утворення виконавчого комітету селищної ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу

7. Про  затвердження Положення про постійні комісії Тростянецької селищної ради

8.Про утворення постійних комісій Тростянецької селищної ради.

9. Про внесення змін до рішення селищної ради № 425 від 20.12.2019 р. «Про затвердження структури та  чисельності апарату  Тростянецької селищної ради та її виконавчих органів»

10. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Тростянецької селищної ради та її виконавчого комітету, та виконавчих органів селищної ради

11. Про утворення виконавчих органів Тростянецької селищної ради

12. Про створення комунальної установи Тростянецької селищної ради «Тростянецький трудовий архів»

13. Про внесення змін до рішення 37 сесії селищної ради 7 скликання від 20 грудня 2019 року № 422 «Про бюджет Тростянецької  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

За пропозицією селищного голови та результатами таємного голосування секретарем Тростянецької селищної ради обрано депутата селищної ради Ткача Олега Андрійовича. 

Шляхом відкритого голосування було обрано на посади заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Маснюка Володимира Леонтійовича та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Тростянецької селищної ради – Вдовиченко Наталію Порфирівну.

Далі депутати розглянули питання про затвердження старост та Положення про старосту.

Апарат селищної ради і, насамперед,  її голова Людмила Червонецька провели велику роботу по визначенню кандидатів на посади старост. Відбувалися бесіди з представниками населених пунктів, інвесторами, які працюють на території громад, і допомагатимуть розвитку територій, враховувалися ділові якості кожного претендента. При цьому максимально враховувалася, насамперед, думка виборців. 

Більшістю голосів було прийнято рішення обрати на посаду старости:

  • села Буди, селища Дубина - Яновського Анатолія Тимофійовича;   
  • села Глибочок, села Скибинці, селища Глибочанське - Горбань Валентину Григорівну;     
  • села Демидівка - Грабара Василя Івановича;        
  • села Ілляшівка, села Красногірка, села Підлісне - Василенко Людмилу Дмитрівну;   
  • села Савинці, села Китайгород, селища Довжок та селища зелений Довжок - Марущака Василя Васильовича;   
  • села Летківка, селища Северинівка - Швець Антоніну Василівну;          
  • села Олександрівка, села Демківка, селища Демківське - Гливу Антоніну Анатоліївну;   
  • села Четвертинівка - Рака Ігоря Анатолійовича;                
  • села Оляниця, селище Ладижинське - Горбенко Любов Михайлівну;
  • села Капустяни - Мізернюка Олексія Анатолійовича;
  • села Тростянчик - Філіпову Інну Іванівну;
  • села Гордівка, села Велика Стратіївка, села Митківка - Кузя Олександра Сергійовича.

Після чого, з нагоди складання повноважень старости села Демидівка, Людмила Червонецька подякувала Марущак Любові Василівні за співпрацю та вагомий внесок у розвиток населеного пункту.

До складу новоутвореного виконавчого комітету селищної ради увійшли 32 представники, а саме:

1. Червонецька Людмила Іванівна - селищний голова

2. Маснюк Володимир Леонтійович - заступник селищного голови

3. Ткач Олег Андрійович - секретар ради

4. Вдовиченко Наталія Порфирівна - керуючий справами (секретар)

5. Марущак Василь Васильович - староста

6. Василенко Людмила Дмитрівна - староста

7. Швець Антоніна Василівна - староста

8. Горбань Валентина Григорівна - староста

9.  Яновський Анатолій Тимофійович - староста

10.  Рак Ігор Анатолійович - староста

11.  Глива Антоніна Анатоліївна - староста

12.  Мізернюк Олексій Анатолійович - староста

13.  Грабар Василь Іванович - староста

14.  Горбенко Любов Михайлівна - староста

15.  Філіпова Інна Іванівна - староста

16.  Кузь Олександр Сергійович - староста

17. Шерстюк Тетяна Федорівна - начальник відділу освіти

18. Коломієць Тетяна Петрівна - начальник управління фінансів

19. Бура Антоніна Павлівна - директор Олексадрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

20. Льоля Валентина Леонідівна - головний спеціаліст селищної ради

21. Лозінський Анатолій Іванович - директор СТОВ «Аквавіка»

22. Ткач Володимир Іванович - директор ПСГП «Савинецьке»

23. Тарасюк Василь Андрійович - директор ТОВ «Україна – Т»

24. Панасюк Сергій Миколайович - директор ТОВ УНП «Агротехнікасервіс»

25. Темрієнко Валерій Олександрович - директор СТОВ «Колос»

26. Воротнюк Олена Анатоліївна - директор ДПДГ «Олександріське»

27. Сєрих Володимир Костянтинович – директор СТОВ ім. Могильчака

28. Суховітрук Олексій Дмитрович - директор Бершадського ЗСВ МХП

29. Федоришина Таїсія Іванівна - директор КУ ЦФОЗУ селищної ради

30. Сауленко Світлана Петрівна - начальник управління ПФУ

31. Голенченко Алла Ігорівна - голова Ради ветеранів

32. Овсянніков Віктор Володимирович - представник оргвідділу селищної ради

Розглядаючи питання порядку денного про  постійні комісії Тростянецької селищної ради було прийнято рішення включити у їх склад наступних депутатів:

  • Постійна  комісія з  питань  регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав  людини, законності та запобігання корупції:

Дудін Леонід Володимирович - голова  комісії                 

Члени комісії:

 Заставнюк Руслан Олександрович

 Мазур Таїсія Іванівна

 Комаров Олександр Євгенійович                    

  • Постійна  комісія з питань планування, фінансів, бюджету,  соціально- економічного розвитку та регуляторної політики

 Гаврилюк Любов Євгенівна – голова комісії.

Члени комісії:

Дудіна Наталя Володимирівна

Томашевська Тетяна Іванівна

Дубина Микола Миколайович

  • Постійна комісія з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища:

Колесник Наталія Леонідівна - голова комісії

Члени комісії:

Ровишин Сергій Онуфатович

Довгань Віктор Сергійович

  • Постійна  комісія з питань  комунальної власності,інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

Щуренко Максим Миколайович - голова комісії

Члени комісії:

Пріщенко Дмитро Іванович

Зарванська Раїса Василівна

Штефанюк Володимир Федорович                  

  • Постійна  комісія з питань освіти,  культури, спорту, духовного розвитку , молодіжної політики                                  

Усенко Олександра Іванівна  -  голова комісії

Члени комісії:

Пунько Сергій Васильович

Мартошенко Микола Миколайович

Белали Анатолій Іванович

  • Постійна  комісія з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства.

Лозінський Тимофій Тимофійович  -  голова комісії

Члени комісії:

Шило В’ячеслав Михайлович

Кучеренко  Роман Миколайович

  • Постійна комісія з питань соціального захисту населення.

Гора Наталія Дмитрівна - голова комісії

Члени комісії:

Науменко Таїсія Іванівна

Хриплива Галина Григорівна

Саме з першого пленарного засідання першої сесії розпочалася робота нової каденції Тростянецької селищної ради в умовах завершення адміністративної реформи й змін територіального устрою у нашій державі.

 

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь