Тростянчани вшанували жертв Голодоморів

Дата: 27.11.2020 17:12

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні  проходять жалобні заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв голодоморів ХХ століття. Їх було три. Найстрашнішим був голод 1932-1933 років. Ці жахливі події в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

Тож сьогодні, 27 листопада, напередодні пам’ятної дати, на території Парку пам’яті селища відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати пам'ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами тяжкої трагедії в історії українського народу, прийшли селищний голова, представники структурних підрозділів селищної ради, установ, керівники ветеранських рад, духовенство.

Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх заморених голодом та поклали до пам’ятного знаку жертвам Голодомору лампадки і символічні колоски.

Голодомори в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни.  Ми маємо виконати святий обов’язок перед пам’яттю мільйонів закатованих голодом українців – ми маємо зберегти Україну. Україну єдину, соборну, незалежну.