Звернення селищного голови Людмили Червонецької з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

Дата: 28.11.2020 06:00

Шановні жителі Тростянецької громади!

28 листопада Україна відзначає сумну дату своєї трагічної історії – День пам’яті жертв голодоморів, що прокотилися державою трьома потужними хвилями, зокрема найстрашнішого – Голодомору 1932–1933 років. Це масштабна національна трагедія, що забрала мільйони життів кращих синів та дочок України – хліборобів, учених, творчої інтелігенції.

Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожну історичну віху – сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося.

Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму. Збережімо мир та суспільну злагоду в нашій державі, за яку боролися покоління українців!

Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

З повагою,

Селищний голова            Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА