У ОЗО "Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1" проведено Тиждень психологічної служби «Довіра» (відео)

Дата: 30.11.2020 08:01

З 23 по 27 листопада у ОЗО "Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1" було проведено Тиждень психологічної служби «Довіра». Програма тижня була насичена різноманітними акціями, творчими конкурсами та завданнями, цікавими ігровими вправами.

Учні школи, вчителі і працівники школи мали можливість взяти участь у заходах, що допомагали ближче познайомитись з незвичайною наукою психологією, пізнати себе, цікаво та з користю провести час.

У закладі пройшли такі заходи для педагогів та працівників школи:

- психологічна акція «Ранок передбачень. Радість для душі» та акція «Дерево нашого настрою»;

- анонімне онлайн опитування для педагогів «Вивчення психологічного мікроклімату у педагогічному колективі»;

для учнів:

- релаксаційні перерви з розмальовками Карли Жерар «Долаємо стрес засобами арт-терапії»;

- захід «Пізнай себе через чарівний світ психології»;

- виставка огляд психологічної літератури «Доторкнись до світу психології»;

- акція-мотивація для натхнення «Думки Великих людей на щодень»;

- акція «Синя стрічка» (профілактика насильства);

- творча психологічна перерва «Зачаровані слова»;

- челендж доброти «Ланцюжок добрих справ»;

- акція «Не тримай зла – отримай кульку»;

- акція «Вверх по сходинках доброти та людяності»;

- відеолекторій «Хороший настрій – запорука здоров’я»;

- інформаційний вісник «Психологія цікава» у якому учні могли дізнатися психологічні цікавинки та значення психології у житті людини.

Тиждень психологічної служби «Довіра» зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь освітній процес. А. Макаренко писав: «Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють». Всі заходи були спрямовані на підтримку позитивного настрою. Адже психічне здоров’я - це стан благополуччя, при якому людина може реалізувати свій власний потенціал, справлятися зі звичайними життєвими стресами, продуктивно і плідно працювати, а також вносити вклад в життя своєї спільноти.

ОЗО "Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1"