Відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом у ОЗО "Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1"

Дата: 02.12.2020 08:49

1 грудня вся українська спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". Саме з метою покращення рівня обізнаності учнів з причинами поширення, профілактики та толерантного ставлення до Віл- позитивних людей в навчальному закладі було проведено ряд заходів.

Все розпочалося із того, що кожен учень школи мав змогу прикріпити червону стрічку, як символ боротьби зі СНІДом і висловити свою надію на майбутнє без СНІДу.

Лідери учнівського самоврядування роздавали мотивуючі буклети «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї»

Соціальним педагогом були проведені тренінгові заняття у 4-А кл. "Знання- найкращий захист", у 4-Б кл. "Скажемо СНІДу- Стоп!". Практичний психолог провела урок- тренінг у 7-Б "За майбутнє без СНІДУ, обери життя!".

СНІД – страшна хвороба, але її можна попередити, адже «Хто попереджений – той захищений».