Жителі Тростянецької ОТГ долучилися до благодійної акції "Допоможи воїну ООС"

Дата: 04.12.2020 09:45

Напередодні Дня Збройних Сил України волонтери нашої громади організували збір допомоги в рамках благодійної акції «Допоможи воїну ООС», яка проходила з 1 по 3 грудня 2020 року.
  Жителі Тростянецької ОТГ також  долучилася до акції  на підтримку воїнів ООС.  3 грудня працівниками селищної ради в приміщенні редакції газети «Тростянецькі вісті» волонтерам було передано пакунки з продуктами харчування для наших земляків - військовослужбовців, які сьогодні захищають нашу землю від агресора на Сході країни.

Активну участь в акції прийняли учні та вчителі ОЗО "Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст.№1". Усією шкільною родиною було зібрано та передано волонтерам багаж з продуктами харчування і з листівками-привітаннями до Дня Збройних Сил України.

Не залишилися осторонь жителі села Демидівки. Староста села Василь Грабар організував підприємців і небайдужих громадян на збір коштів для благодійної допомоги захисникам України на Сході. За зібрані кошти було куплено бензопилу і продукти харчування.
Приємно зазначити, що до акції долучилися і нові громади, які нещодавно приєдналися до Тростянецької ОТГ. Школярі з Ілляшівки, Капустян та Оляниці прийняли активну участь в акції і вкотре долучилися до доброї справи. У короткий термін ними було зібрано і передано волонтерам посилки з продуктами харчування та теплими речами.

Найближчим часом зібраній вантаж волонтери доставлять на Схід нашої країни. Сподіваємося, що ці дарунки принесуть нашим захисникам хвилини радості та згадку про рідну домівку. І тут важливо пам’ятати, що милосердя і доброта – це два крила, на яких тримається людство. І сьогодні ці слова особливо актуальні.
  Лише відчуваючи нашу підтримку, військовослужбовці продовжують боротьбу, тому що знають - за ними стоїть народ України.