Жителі Тростянецької ОТГ долучилися до благодійної акції "Допоможи воїну ООС"

Дата: 04.12.2020 09:45

Напередодні Дня Збройних Сил України волонтери нашої громади організували збір допомоги в рамках благодійної акції «Допоможи воїну ООС», яка проходила з 1 по 3 грудня 2020 року.
  Жителі Тростянецької ОТГ також  долучилася до акції  на підтримку воїнів ООС.  3 грудня працівниками селищної ради в приміщенні редакції газети «Тростянецькі вісті» волонтерам було передано пакунки з продуктами харчування для наших земляків - військовослужбовців, які сьогодні захищають нашу землю від агресора на Сході країни.

Активну участь в акції прийняли учні та вчителі ОЗО "Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст.№1". Усією шкільною родиною було зібрано та передано волонтерам багаж з продуктами харчування і з листівками-привітаннями до Дня Збройних Сил України.

Фото без опису Фото без опису

Не залишилися осторонь жителі села Демидівки. Староста села Василь Грабар організував підприємців і небайдужих громадян на збір коштів для благодійної допомоги захисникам України на Сході. За зібрані кошти було куплено бензопилу і продукти харчування.
Приємно зазначити, що до акції долучилися і нові громади, які нещодавно приєдналися до Тростянецької ОТГ. Школярі з Ілляшівки, Капустян та Оляниці прийняли активну участь в акції і вкотре долучилися до доброї справи. У короткий термін ними було зібрано і передано волонтерам посилки з продуктами харчування та теплими речами.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису

Найближчим часом зібраній вантаж волонтери доставлять на Схід нашої країни. Сподіваємося, що ці дарунки принесуть нашим захисникам хвилини радості та згадку про рідну домівку. І тут важливо пам’ятати, що милосердя і доброта – це два крила, на яких тримається людство. І сьогодні ці слова особливо актуальні.
  Лише відчуваючи нашу підтримку, військовослужбовці продовжують боротьбу, тому що знають - за ними стоїть народ України.