Привітання селищного голови Людмили Червонецької з Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2020 06:56

Дорогі добротворці!

5 грудня - Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Справжню потужність, активність та впливовість українського волонтерського руху ми відчули в останні шість років. Волонтери – це саме та сила, яка об’єднала наше суспільство, яка заохотила кожного громадянина України простягти руку ближньому та долучитися до загальної справи.

Але це не все, чим українське суспільство завдячує цим громадянським добровольцям. Щодня завдяки їм реалізуються десятки проектів – в Україні в Тростянецькій громаді, зокрема. Волонтери – це найактивніша та найщиріша частина суспільства, люди, які мають колосальну енергію та вміють спрямовувати її на творення.

Шановні волонтери! Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Зі святом!

З повагою,
Селищний голова                               Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА