Тростянчани долучилися до флешмобу з нагоди відзначення Всесвітнього дня української хустки

Дата: 07.12.2020 22:00

Хустка є невід’ємною частиною української культурної спадщини і вважається жіночим оберегом. Вона символізує любов і свободу, вірність традиціям та патріотизм.

Хусткою українка закривала волосся на голові, але у неї завжди було відкрите обличчя. Це свідчить про велике волелюбство українок і, як невід’ємний елемент одягу, підкреслює його буденність чи святковість, інформує про родинний, матеріальний статус.

Сьогодні прекрасна половина Тростянецької громади вбралася в традиційний оберіг та символ жіночності – українську хустку. Зроблені фото та слайдпрезентації розмістили на своїх сторінках у соціальній мережі, приєднавшись до флешмобу приуроченого Всесвітньому дню української хустки, який відзначається 7 грудня в цьому році  вже вдруге.