Оголошується конкурс на кращу новорічну прикрасу

Дата: 08.12.2020 11:29

Дорогі друзі!

2020 добігає свого часу. Він був незвичайним роком, абсолютно не схожим на попередні роки. На жаль, пандемія висунула свої вимоги і всім нам довелося змиритися і виконувати їх заради власної безпеки та безпеки своїх рідних. Та все ж, життя продовжується. Новорічні свята ніхто не відміняв і Святий Миколай має ввійти в кожен будинок і привітати кожну дитину.

Тростянецький селищний комунальний Центр культури та дозвілля оголошує конкурс на КРАЩУ НОВОРІЧНУ ПРИКРАСУ.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Положення визначає порядок та умови проведення конкурсу «Новорічна прикраса» (далі – Конкурс).

1.2. Конкурс проводиться за ініціативи Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля.

2. МЕТА КОНКУРСУ

2.1. Популяризація серед дітей місцеві традиції святкування циклу новорічно-різдвяних свят;

2.2. Формування практичних вміннь і навичок у дітей по виготовленню новорічно-різдвяних ялинкових прикрас, які символізують та відображають українські традиції в народній творчості;

2.3. Розвиток у дітей фантазії та дизайнерських здібностей.

3. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

До участі у конкурсі запрошуються учні та вихованці закладів освіти Тростянецької об'єднаної територіальної громади.

4. УМОВИ КОНКУРСУ

4.1. Конкурс у номінаціях:

«Краща ялинкова іграшка»;

«Краща новорічна ялинка»;

«Кращий сніговик»;

«Краща новорічна витинанка»

Вироби повинні бути виготовлені з найбільш поширених матеріалів.

Серед усіх учасників буде обрано 12 кращих конкурсних робіт (по 3 роботи у кожній номінації), Автори будуть нагороджені подяками Тростянецького Центру культури та дозвілля і подарунками.

4.2. Конкурсні роботи приймаються і оцінюються з 14 по 17 грудня 2020 року.

4.3. Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 19.12.2020 (про час і місце буде вказано на сторінці ЦКД додатково)

5. ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ

5.1. Усі ялинкові прикраси мають бути створені в традиції іграшки новорічно-різдвяного циклу.

5.2. Вироби мають бути:

- виготовлені з найбільш поширених матеріалів (шишок, хвойних гілок, лози, соломи, мішковини та інших природних матеріалів рослинного та тваринного походження, символ наступного року – Бика, різні скляні та пластикові іграшки, свічки, свічники, гірлянди, світильники, вінтажні новорічні статуетки і шкатулки, новорічні віночки, великі подарункові коробки та інші подібні предмети і дрібнички:

- відповідати новорічно-різдвяній тематиці;

- мати презентабельний зовнішній вигляд.

6. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ

6.1. Для підведення підсумків конкурсу на кращу новорічні іграшку створюється конкурсне журі за участю представників органів місцевого самоврядування, працівників відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради та працівників Центру культури та дозвілля.

6.2. Конкурсне журі обирає переможців у 4 номінаціях та бере участь у їх нагородженні.

7. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

7.1. Роботи оцінюються за такими критеріями:

- авторська техніка виконання;

- креативність та інноваційний підхід до створення новорічної іграшки, атрибуту свята;

- презентабельність, естетичність, оригінальність.

7.2. Розмір ялинкової прикраси має бути не меншим, ніж 10 см у висоту, ялинки 160 см.на 100 см., сніговика 150 см. на 100 см. витинанка 50 - 80 см.

7.3. Обов’язковим елементом кожної конкурсної роботи є гапличок для закріплення її на ялинці, довжиною не менше 10 см.

7.4. До кожної конкурсної роботи додається стікер з ім’ям автора, класу, групи який він представляє.

7.5. У конкурсі не беруть участі готові фабричні композиції та сучасні ялинки.

Усі запитання, які виникнуть в бажаючих взяти участь в конкурсі, будь ласка пишіть в коментарях.

Бажаємо успіху!

Тростянецький селищний комунальний Центр культури та дозвілля