Проводяться роботи з благоустрою населених пунктів Тростянецької ОТГ

Дата: 08.12.2020 14:15

У Тростянецькій селищній об’єднаній територіальній громаді переймаються не лише питаннями впорядкування центру ОТГ, а й усієї підпорядкованої території. Зокрема щодо питань благоустрою.

Так на території більшості населених пунктів, що увійшли до складу Тростянецької селищної ради, поступово відбуваються позитивні зрушення. За ініціативи новопризначених старост, протягом останіх тижнів небайдужі жителі активно приводять до належного стану місцеві кладовища, території навколо пам’ятних знаків та біля адміністративних будівель, вулиці.

Санітарний стан та благоустрій територій - це візитівка кожної територіальної громади.