Про скликання 02 позачергової сесії 8 скликання

Дата: 08.12.2020 09:00

11 грудня 2020 року  о  10.00  год. в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа" відбудеться засідання 02 позачергової сесії  8  скликання.

Порядок денний:

1. Про затвердження Цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту у Тростянецькій громаді на 2021-2023 роки.

2. Про затвердження Програми діяльності та утримання комунальної установи Тростянецької селищної ради «Тростянецький трудовий архів» на 2021-2023 роки.

3. Про затвердження    Програми    розвитку          місцевого   самоврядування об’єднаної     територіальної громади Тростянецької   селищної ради  на 2021-2023 роки.

4. Про затвердження програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2021-2022 роки «Діти Тростянеччини».

5. Про  затвердження Комплексної програми   «Розвиток освіти на території  Тростянецької громади на 2021-2023 роки».

6. Про затвердження Програми «Розвиток закладів культури та проведення культурно-мистецьких заходів на території Тростянецької громади на 2021-2023 роки».

7.  Про затвердження Програми Тростянецької селищної ради на 2021-2023 роки про військово-патріотичне виховання, підготовку молоді до військової служби в Збройних силах України.

8. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників,  на яких накладено адміністративне стягнення  у вигляді суспільно корисних робіт на 2021 рік.

9. Про затвердження «Комплексної Програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми у Тростянецькій ОТГ на період до 2022 року».

10. Про Затвердження Програми здійснення землеустрою на території Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки.

11. Про затвердження Програми «Благоустрій та охорона навколишнього природного середовища Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

12. Про затвердження Програми «Капітальний та поточний  ремонт доріг і тротуарів Тростянецької селищної об’єднаної територіальної    громади на 2021 рік».

13. Про затвердження Програми «Про надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз на 2021 - 2022 роки».

14. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги   КП Тростянецької селищної ради   «Тростянецьводоканал» на 2021 рік.

15. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів  регуляторних актів селищною радою на 2021 рік.

16. Про розмір батьківської  плати за харчування дітей в закладах загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладах на 2021 рік.

17. Про затвердження Цільової програми «Забезпечення цивільного захисту Тростянецької   об’єднаної територіальної громади  на 2021-2023 роки».

18. Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Тростянецької селищної ради.

19. Про внесення змін до структури сільських рад.

20. Земельні питання.

21. Про внесення змін до сільського бюджету с. Буди.

22. Про внесення змін до сільського бюджету с. Гордіївка.

23. Про внесення змін до сільського бюджету с. Тростянчик.

24. Про внесення змін до сільського бюджету с. Оляниця.

25. Про внесення змін до сільського бюджету с. Ілляшівка.

26. Про внесення змін до сільського бюджету с. Четвертинівка.

27. Про внесення змін до рішення 37 сесії селищної ради 7 скликання від 20 грудня 2019 року №422 «Про бюджет Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».