Відбулася друга позачергова сесія Тростянецької селищної ради

Дата: 11.12.2020 22:04

11 грудня в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа", під головуванням селищного  голови Людмили Червонецької, відбулася друга позачергова сесія Тростянецької селищної ради  восьмого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 24 депутати селищної ради, старости населених пунктів громади, окремі  керівники структурних підрозділів та виконавчих органів селищної ради, представники громадських організацій, ЗМІ.

До порядку денного сесії було винесено 29 питань.

Були прийняті рішення про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищною радою на 2021 рік; розмір батьківської  плати за харчування дітей в закладах загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладах на 2021 рік; початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Тростянецької селищної ради; внесення змін до структури сільських рад; внесення змін до рішення 37 сесії селищної ради 7 скликання від 20 грудня 2019 року №422 «Про бюджет Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»; внесення змін до сільського бюджету с.Буди, с.Гордіївка, с.Тростянчик, с.Оляниця, с.Ілляшівка, с.Олександрівка, с. Савинці; внесення змін до рішення 53 сесії 7 скликання від 20.08.2020 р. № 509, та викладення у новій редакції: «Делегувати Виконавчому комітету Тростянецької селищної ради повноваження замовника робіт по об’єкту «Будівництво гідротехнічних споруд захисту від підтоплення земель центральної частини смт Тростянець Вінницької області» 2–й пусковий комплекс (коригування)».

Було затверджено ряд важливих програм розвитку громади: цільова соціальна програма розвитку фізичної культури і спорту у Тростянецькій громаді на 2021-2023 роки; Програма діяльності та утримання комунальної установи Тростянецької селищної ради «Тростянецький трудовий архів» на 2021-2023 роки; Програма попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2021-2022 роки «Діти Тростянеччини»; комплексна Програма  «Розвиток освіти на території  Тростянецької громади на 2021-2023 роки»; Програма «Розвиток закладів культури та проведення культурно-мистецьких заходів на території Тростянецької громади на 2021-2023 роки»; Програма Тростянецької селищної ради на 2021-2023 роки про військово-патріотичне виховання, підготовку молоді до військової служби в Збройних силах України; Програма організації суспільно корисних робіт для порушників,  на яких накладено адміністративне стягнення  у вигляді суспільно корисних робіт на 2021 рік; комплексна Програма підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми у Тростянецькій ОТГ на період до 2022 року»; Програма здійснення землеустрою на території Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки; Програма «Благоустрій та охорона навколишнього природного середовища Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік», Програма «Капітальний та поточний  ремонт доріг і тротуарів Тростянецької селищної об’єднаної територіальної    громади на 2021 рік»; Програма «Про надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз на 2021 - 2022 роки»; Програма відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги   КП Тростянецької селищної ради   «Тростянецьводоканал» на 2021 рік; цільова Програма «Забезпечення цивільного захисту Тростянецької   об’єднаної територіальної громади  на 2021-2023 роки».

Депутати розглянули й затвердили чималий блок земельних питань, які стосувалися  надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, будівництва (відповідно до поданих заяв громадян).

Детальніше ознайомитися з рішеннями 02 позачергової сесії та результатами поіменного голосування можна на відповідній сторінці нашого сайту.