Відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2020 14:03

14 грудня згідно з Указом Президента України щорічно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. І саме цього дня, згадуючи ту страшну аварію, ми віддаємо данину мужності й самовідданості учасників ліквідації її наслідків.

З цієї нагоди, у приміщені Тростянецької районної державної адміністрації та районної ради відбулися урочисті заходи.

Звертаючись до ліквідаторів, секретар Тростянецької селищної ради Олег Ткач зауважив: «Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, можливо навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися. Ми у невідплатному боргу перед вами. Бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя та усіх благ. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років!», та вручив подяки Тростянецької селищної ради за  неоціненний подвиг, героїзм і мужність.

Хвилиною мовчання вшанували присутні в залі тих, хто не дожив до сьогодення.

Заходи завершилися урочистим покладанням квітів до Пам’ятного знаку землікам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС.