Учнівська молодь Тростянецької ОТГ бере участь у програмі "Healthy school"

Дата: 15.12.2020 11:14

Вже 4-й тиждень користувачі соціальної мережі Фейсбук та каналу Ютуб мають можливість спостерігати за проведенням цікавих міні-проектів, флешмобів, челенджів, акцій, вікторин, змагання, “вітамінних бумів”, марафонів, майстер-класів, квестів, тренінгів учнівською молоддю ОЗО"Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст.№1", їх сім'ями та звичайно учителями.

Усі заходи виконуються згідно плану здорових активностей унікальної трирічної соціальної програми, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondel?z International Foundation - «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

В рамках Програми розробляються рекомендації для закладів освіти щодо реалізації активностей та створюється спільнота відповідальних закладів, що сприяють здоров’ю учнів. П’ять найактивніших шкіл у фіналі Програми отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій (*STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics).

Бажаємо нашим учасникам наснаги, успіхів і перемоги!