Про скликання 03 позачергової сесії 8 скликання

Дата: 17.12.2020 17:07

23 грудня 2020 року  о  10.00  год. в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа" відбудеться засідання 03 позачергової сесії  8  скликання.

Порядок денний:

1. Про затвердження Плану роботи Тростянецької селищної ради на 2021 рік.

2. Про затвердження штатної чисельності закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів, закладів позашкільної освіти, культури та спорту Тростянецької селищної об’єднаної  територіальної громади.

3. Про затвердження штатної чисельності комунальних установ  Тростянецької селищної об’єднаної  територіальної громади.

4. Про внесення змін до рішення № 12 від 25.11.2020 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Тростянецької селищної ради та її виконавчого комітету, та виконавчих органів селищної ради».

5. Про затвердження програми «Капітальний та поточний ремонт доріг і тротуарів Тростянецької  селищної об’єднаної територіальної  громади на 2021 рік».

6. Про затвердження Програми соціального захисту населення Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2021-2023  роки.

7. Про затвердження Програми «Збереження здоров’я жителів Тростянецької селищної  територіальної громади  на 2021-2023 роки».

8. Про затвердження Заходів для забезпечення виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тростянецької селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням 14 сесії 7 скликання від 21 грудня 2018 року № 121.

9. Про виплату середньої заробітної плати на період працевлаштування.

10. Про відмову у виплаті  середньої заробітної плати на період працевлаштування.

11. Про оплату праці селищному голові.

12. Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2021 рік.

13. Про надання згоди на прийняття майна до комунальної власності.

14. Про продовження терміну безоплатного користування майном комунальної власності комунальному підприємству Тростянецької селищної  ради «Тростянецьводоканал».

15. Про внесення змін до бюджету ОТГ 2020 рік.