У Тростянецькій громаді відбулось відкриття головної новорічної ялинки

Дата: 18.12.2020 16:14

День Святого Миколая Чудотворця – найулюбленіше свято дітлахів. Адже за народними повір’ями 19 грудня Святий Миколай спускається з небес на землю, щоб обійти увесь світ та  допомогти знедоленим, відновити справедливість, а всіх дітлахів, які увесь рік були слухняними, обдарувати подарунками.

Сьогодні, переддень свята, на центральній площі селища відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки.

У рамках святкової програми для найменших жителів громади проведено розважально-ігрову програму за участю Святого Миколая, Сніговика, Зими, персонажа відомого мультика - Сімки, помічників, яку підготували працівники КЗ "Тростянецький селищний Центр культури та дозвілля".

Селищний голова голова Людмила Червонецька привітала усіх зі святом та побажала здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки.

Із казковими героями дітлахи водили хороводи, відгадували загадки та брали участь у цікавих конкурсах.

Під гучні заклики головна ялинка селища спалахнула яскравими кольорами.

Наприкінці свята Святий Миколай презентував дітям солодкі подарунки.

Посмішки, веселий гамір і щастя – найголовніша мета свята, діти оцінили на відмінно!

Ще одною важливою подією сьогоднішнього дня було нагородження переможців конкурсу, який був оголошений Центром культури та дозвілля, на кращі новорічні прикраси виготовлені дітьми.

Із Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені чудес новорічні та різдвяні свята, які завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, справжнього дива, надії на здійснення мрій, віру у краще.