У Тростянецькій ОТГ зібрали гуманітарну допомогу для військовослужбовців

Дата: 23.12.2020 18:00

На свята, у вихідні дні та за будь-якої погоди українські військові не перестають боронити нашу країну від агресора.

Аби у наступаючі святкові дні воїни відчули нашу повагу та підтримку, волонтерами громади була проведена доброчинна акція зі збору гуманітарного вантажу.

До акції активно долучилися небайдужі жителі Тростянецької громади, в тому числі і новоприєднаних сільських рад.

В результаті вдалося зібрати близько 3 тон продукції, а саме: продукти харчування (овочі, фрукти, рибна та м'ясна продукція, консервація, чай, кава, різні солодощі), а також одяг, засоби особистої гігієни та побутової хімії. Серед переданого і святкова атрибутика – ялинки та новорічні іграшки виготовлені дітками власноруч.

Особливим подарунком для воїнів стануть малюнки, листи, вітальні листівки школярів.

Уся зібрана допомога днями буде передана на схід країни нашим землякам-захисникам.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї важливої справи, адже наші воїни знатимуть, що ми про них не забуваємо, молимося та чекаємо як найшвидшого їхнього повернення.

Тож нехай новорічно-різдвяні свята минуть без пострілів і втрат, а прийдешній Новий 2021 рік принесе мир, злагоду та процвітання України.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)