Продовольча допомога Тростянецької громади доставлена на фронт. Волонтери повернулися додому

Дата: 26.12.2020 11:42

25 грудня пізно ввечері волонтерська група у складі Анатолія Савченка, Василя Мартинця, Елмана Алекберова, Григорія Западнюка повернулася зі Світлодарської дуги (Донецька область), де у складі 9-го ОМПБ 59-ї мотопіхотної бригади несуть службу наші земляки. Поїздка тривала трохи більше двох діб. Волонтери подолали в обидва боки 2200 кілометрів. Вона ускладнювалася потужним снігопадом, ожеледицею та туманом.

На фронт доставлено більше 2-х тонн продукції, 14 ялинок, новорічних прикрас, дитячих малюнків. Двома автомобілями це було доставлено у селище Луганське, що неподалік Горлівки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

У розмові з волонтерами Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій і волонтерів АТО та Благодійного фонду «Тростянеччина"  вони сказали, що щиро вдячні за допомогу Тростянецькій селищній раді, селищному голові Людмилі Червонецькій, старостам сіл нашої громади, усім хто допоміг здійснити складну поїздку на фронт з нагоди Новорічних та Різдвяних свят.

Сьогодні на фронті складно, сказав старший групи, головний редактор газети «Тростянецькі вісті» Анатолій Савченко. - Попри розведення війська і так зване перемир’я часто обстрілюються наші позиції. Продовольче забезпечення бійців бажало б бути кращим. Тож підтримка солдатів конче необхідна від кожного небайдужого громадянина. Добре, що такі люди живуть у нашій громаді.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

На зворотньому шляху волонтери поклали квіти на місті трагедії під Чугуївом на Харківщині, де в результаті падіння літака загинули 26 курсантів та інструкторів,  у тому числі двоє наших земляків з Крижополя та Оратова, сфотографувалися біля стели  у самісінькому географічному центрі України на Черкащині.

З поверненням, доброчинці! Дякуємо вам за жертовність.