Весело пройшли новорічні свята у Тростянецькому ЗДО "Дивограй"

Дата: 28.12.2020 16:31

Новий рік – найчарівніше і найочікуваніше свято. Його однаково люблять і діти, і дорослі. У цей день відбуваються дива, здійснюються найсміливіші мрії та найзаповітніші бажання. Сміх, подарунки і гарний настрій гарантовані кожному.

І ось ці довгоочікуванні святкові дні настали. 23 та 24 грудня в ЗДО «Дивограй» пройшли дитячі новорічні ранки.

Заходи проводились в святково прикрашеній музичній залі, окремо для кожної групи, з перервою 15хв для провітрювання і вологого прибирання.

Дякуючи батькам, малята всіх груп прийшли на свято в яскравих карнавальних костюмах, з радісним очікуванням пригод і чудес.  Гарний настрій та позитивні емоції отримали діти від Дідуся Мороза, для якого вони читали вірші, співали, водили хороводи, залюбки грались і жартували.

З приємними несподіванками і сюрпризами завітали до дітлахів  казкові і мультиплікаційні герої: Домовичок, Зайчик, Марійка і Ведмідь, Зима, Спека, Розбійники, Сніговичок, Чаклунки, яких майстерно зіграли працівники ЗДО. Вони спонукали вихованців стежити за дійством,  вчасно приходити на допомогу, разом  долати перешкоди на шляху до здійснення бажання. Най- бажанішим моментом для всіх дітей стало вручення подарунків від  Дідуся Мороза, за які вони щиро дякували та робили світлини  з Дідом Морозом на згадку.

Свято вдалось, адже принесло радість і втіху кожній дитині.

Тростянецький комунальний заклад

дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку "Дивограй"