Новорічне свято 2021

Дата: 30.12.2020 13:25

Під Новий рік кожен з нас сподівається на диво. І воно дійсно станеться, якщо справді у це вірити. Нещодавно новорічна казка завітала до Тростянецького ЗСЗО І-ІІ ст №2, протягом 23-24 грудня усі класи святкували прийдешній Новий рік. Учні 1 класу насолоджувались "Новорічним вернісажем", 2 клас провів веселий "Новорічний квест", 3 клас помандрув зустрічати Новий рік на "Острів розваг", четвертокласники провели час "У пошуках Новорічних подарунків", учні 5 класу очікували на "Новорічне диво", 6 клас зустрічав свято "2021. Перезавантаження", 7 клас організував для себе "Новорічне чаювання", 8 мандрував по різних країнах, вивчаючи їхні новорічні традиції, 9 клас смачно зустрічав "Солодкий Новий рік".

Усім було весело, цікаво, змістовно і пізнавально. Попри те, що цьогорічне свято було особливим - без гостей, тільки у вузькому колі однокласників - свято вдалося. Діти були веселі і розкуті, почувалися комфортно і затишно в колі однокласників.

А батьки матимуть можливість побачити свято на відео та світлинах. Такі корективи внесла нам цьогорічна проблема з пандемією. Але чи стало від цього свято гіршим? Однозначно ні. Ці корективи мають і позитивний ефект. Можливо, так і треба святкувати надалі?

Тростянецький ЗСЗО І-ІІ ст №2