Колектив селищної ради приймав новорічні вітання

Дата: 30.12.2020 14:49

Чудова зимова пора тішить українців численними святами – Новий рік, Святвечір, Різдво, Старий Новий рік, Водохреще, в яких для наших співвітчизників закладено багато символів і древнього змісту, а традиції передаються з покоління в покоління. Головна мета ритуалів  – побажати дому процвітання, достатку, благополуччя. Від хати до хати новорічно-різдвяні та святкові  колядки вертепники співали,  Христа прославляли, щедрували, усіх вітали та несли добрим людям  щирі побажання.

З приємних хвилин вітання фольклорного ансамблю селищного Центру культури та дозвілля «Мамина вишня» (смт Тростянець), народного аматорського фольклорного колективу «Гордівчанка» (с. Гордіївка),   фольклорного колективу  «Горлиця» (с.Оляниця)  розпочався новий робочий день у Тростянецькій селищній раді. Сьогодні вранці, ці відомі в районі, а деякі підкорювали і столичні сцени, колективи, святковими різдвяними щедрівками привітали колектив селищної ради із прийдешніми святами.

У свою чергу очільниця громади щиро привітала творчі колективи із Новорічними і Різдвяними святами, побажала щастя, здоров’я та довголіття, щоб рік Новий виправдав усі їх надії та сподівання й був успішнішим ніж попередній. На знак подяки вручила учасникам колективу солодощі та подарунки.