Підведено підсумки службової діяльності Тростянецького ОРТЦК та СП за 2020 рік

Дата: 30.12.2020 17:07

28 грудня у Тростянецькому об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки під керівництвом військового комісара, підполковника Сергія Стоколоса, було підведено підсумки службової діяльності всіх відділень за 2020 рік.

Серед запрошених на підведення підсумків - заступник селищного голови Володимир Маснюк.

Доповідачі розповіли всім присутнім про заходи, які проводилися їх відділеннями на протязі всього 2020 року, а також ті заходи які планується проводити у 2021 році.

Після всіх доповідей військовий комісар підвів підсумки службової діяльності, а також довів рейтинг кожного відділення.

По закінченню спільної наради за плідну співпрацю, високий професіоналізм та вагомий внесок у зміцнення обороноздатності України було нагороджено грамотами голову Тростянецької об’єднаної територіальної громади - Людмилу Червонецьку. Також грамотами було нагороджено відділення ОРТЦК та СП, які за підсумками роботи у 2020 році показали найкращі результати.