Привітання селищного голови Людмили Червонецької з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2020 20:53

Шановні жителі Тростянецької громади!

Ось і відійшов у минуле ще один рік, нелегкий, по-суті в політичному та економічному плані, але знаковий реформами.

Ми його прожили не дарма, адже з нами залишаються той досвід, ті досягнення і перемоги, які він приніс. Цей рік був насичений подіями, збагатив нас новим професійним і життєвим досвідом, радістю зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, згуртував і дав поштовх у майбутнє.

Минулий рік розширив нашу територію. Ми стали спроможною громадою, об’єднавшись разом з 26-ма населеними пунктами.

Я хочу щиро подякувати усім лікарям та медичному персоналу, які, немов на передовій, боролися за життя людей в умовах поширення коронавірусу.

Дякую нашим захисникам, які ні на крок не відступають і тримають кордони рідної держави. Я дякую волонтерам, які підставляють плече підтримки нашим оборонцям. Я дякую педагогам, учням та усім батькам, які були змушені опановувати знання в умовах дистанційного навчання. Це було непросто, але ви впоралися з цим завданням.

Я вдячна кожному тростянчанину за наполегливу працю заради створення комфорту і безпеки у нашій громаді.

На порозі – Новий 2021-й рік.     Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Щастя вам і достатку, миру та натхнення, мудрості й гідності! Хай новий рік додасть всім нам нових сил, принесе нові сподівання та можливості для їх реалізації! Хай непохитною буде наша віра в те, що разом ми подолаємо усі негаразди та виклики часу.

З повагою,

Селищний голова             Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА