Бюджет громади – 2021 прийнято

Дата: 31.12.2020 12:15

23 грудня 2020 року на пленарному засіданні  03 позачергової сесії 8 скликання Тростянецької селищної ради було прийнято бюджет Тростянецької селищної територіальної громади, який становить 205125,527 тис. грн. Попередньо обговорення основного кошторису Тростянецької селищної ради пройшло в усіх профільних комісіях. Затвердження  селищного бюджету дасть можливість з 01.01.2021 року забезпечити життєдіяльність усіх комунальних закладів Тростянецької селищної ради:

– закладів загальної середньої освіти  І – ІІ - 12;

– закладів загальної середньої освіти  І – ІІІ ступенів - 3;

- дошкільних навчальних закладів - 16;

- клубних установ - 20;

- дитяча музична школа - 1;

- будинок дитячої творчості - 1;

- бібліотечних закладів - 20;

- амбулаторій, ЗПСМ, ФАПів і фельдшерських пунктів - 21;

-спортивних споруд- 4;

- музей - 1;

- Тростянецька селищна комунальна установа з благоустрою;

- комунальне підприємство Тростянецької селищної ради “Тростянецьводоканал”;

- Центру фінансового  обслуговування закладів та установ Тростянецької селищної ОТГ.

Окрім того, з 1 січня 2021 року на утримання селищної ради переходять  комунальні заклади, що перебували в спільній комунальній власності територіальних громад Тростянецького району, що знаходяться на території Тростянецької селищної територіальної громади:

– Тростянецька ЦРЛ;

- Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької районної ради Вінницької області; КНП «Тростянецький РЦ ПМСД;

- Тростянецький районний будинок культури;

- Тростянецька районна бібліотека;

- КП «Тростянецький районний трудовий архів″,

- КУ «Тростянецький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Результати поіменного голосування прийняття важливого для громади рішення (з 24-х присутніх депутатів):

Проголосували: ЗА-

1. Гаврилюк Любов Євгенівна - Вінницька територіальна організація ПП "Європейська солідарність"
  2. Гора Наталія Дмитрівна - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"
  3. Довгань Віктор Сергійович - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"
  4. Дубина Микола Миколайович - Вінницька територіальна організація ПП "Європейська солідарність"
  5. Зарванська Раїса Василівна - Вінницька територіальна організація ПП "Європейська солідарність"
  6. Колесник Наталія Леонідівна - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"
  7. Лозінський Тимофій Тимофійович - Вінницька обласна організація  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
  8. Мартошенко Микола Миколайович - Вінницька обласна організація ПП "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"