Робоча нарада селищного голови
04 січня селищний голова Людмила Червонецька провела робочу нараду, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів селищної ради, виконавчих органів селищної ради та старости територіальних громад, які увійшли до складу Тростянецької селищної територіальної громади.
На початку зустрічі очільниця громади привітала усіх присутніх з новорічно - різдвячними святами та побажала здоров’я, миру та благополуччя.
Далі слово було надано голові відокремленого підрозділу громадської організації "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області" в Тростянецькому районі, головному редакторові газети «Тростянецькі вісті» Анатолію Савченку, який нещодавно разом з волонтерською групою повернувся зі Світлодарської дуги (Донецька область), де у складі 9-го ОМПБ 59-ї мотопіхотної бригади несуть службу наші земляки. Волонтери передали їм більше 2-х тон продукції і новорічної атрибутики, які були зібрані небайдужими жителями Тростянецької громади.
«Сьогодні на фронті складно. Попри розведення війська і так зване перемир’я часто обстрілюються наші позиції. Продовольче забезпечення бійців бажало б бути кращим. Тож підтримка солдатів конче необхідна.», - зауважив він та вручив подяки передані керівництвом 9-го ОМПБ 59-ї мотопіхотної бригади селищному голові та старостам територіальних громад.
Також під час наради розглянуто питання щодо передачі майна, благоустрою, розвитку різних галузей на підпорядкованих Тростянецькій громаді територіях.