Завершено роботи з реконструкції каналізаційної насосної станції

Дата: 13.01.2021 13:42

У зв’язку з  нестабільною роботою ПАТ «Тростянецький м’ясокомбінат», який неодноразово звертався до органів місцевого самоврядування та відповідальних керівників комунальних закладів селища з повідомленнями щодо припинення відкачки каналізаційних стоків для жителів селища, було прийнято рішення здійснити роботи з реконструкції даної каналізаційної насосної станції з  метою здійснення відкачки стоків комунальним підприємством «Тростянецьводоканал».

На сьогоднішній день працівниками  КП «Тростянецьводоканал», за сприяння Тростянецької селищної ради, роботи завершено.

Реалізація  даних заходів вирішує цілий комплекс проблем: знижує аварійність мереж, зменшує екологічні ризики. Іншими словами – виконуючи ці роботи, ми запобігаємо можливим комунальним небезпекам для жителів громади.