Про скликання 05 позачергової сесії 8 скликання

Дата: 11.01.2021 18:00

18 січня 2021 року  о  10.00  год. в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа" відбудеться засідання 05 позачергової сесії  8  скликання.

Порядок денний:

1. Про прийняття до комунальної власності Тростянецької селищної ради майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тростянецького району.
  2. Про входження Тростянецької селищної  ради до складу засновника середніх загальноосвітніх шкіл Тростянецького району шляхом прийняття права засновника від Гайсинської районної ради.
  3. Про входження Тростянецької селищної  ради до складу засновника комунальних підприємств, установ, закладів Тростянецького району шляхом прийняття права засновника від Гайсинської районної ради.
  4. Про прийняття до сфери управління Тростянецької селищної  ради дошкільних навчальних закладів.
  5. Про затвердження положень про відділи Тростянецької селищної ради.
  6. Про внесення змін до Положення про службу у справах дітей Тростянецької селищної ради.
  7. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької селищної ради.
  8. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування  на території Тростянецької селищної територіальної громади  на 2021-2023 роки.
  9. Про внесення змін до рішення позачергової сесії селищної ради 8 скликання «Про затвердження штатної чисельності комунальних установ та закладів Тростянецької селищної   об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» від 23.12.2020 року № 48
  10.  Про внесення змін до рішення позачергової сесії селищної ради 8 скликання «Про затвердження штатної чисельності комунальних установ та закладів Тростянецької селищної   об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» від 23.12.2020 року № 48
  11.  Про відмову у збережені середньої заробітної плати на період працевлаштування.
  12.  Про внесення змін до структури апарату селищної ради.
  13. Різне.