Відбулася 05 позачергова сесія Тростянецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 18.01.2021 19:41

18 січня  в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа" під головуванням Тростянецького селищного  голови Людмили Червонецької відбулася п’ята позачергова сесія Тростянецької селищної ради  восьмого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 22 депутати селищної ради із 26, старости населених пунктів Тростянецької селищної територіальної громади, керівники структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

На розгляд депутатів було винесено 13 питань порядку денного.

Депутати Тростянецької селищної ради схвалили рішення прийняти до комунальної власності Тростянецької селищної ради об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селища Тростянецького району Вінницької області, які передані згідно рішення 4 (позачергової) сесії Гайсинської районної ради 8 скликання від 15.01.2021 року, а саме:

•        заклади загальної середньої освіти – 13

Будянська середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с. Буди, вул. Незалежності, 46 (ЄДРПОУ 26220526);

Глибочанська середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с. Глибочок, вул. Шкільна, 4 (ЄДРПОУ 26220489);

Гордіївська середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с. Гордіївка, вул.Центральна, 65 (ЄДРПОУ 26220503);

Великостратіївська середня загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів с. Велика Стратіївка, вул.Шкільна, 8 (ЄДРПОУ 26220495);

Ілляшівська середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с. Ілляшівка, вул. 30-річчя Перемоги, 3 (ЄДРПОУ 26223022);

Капустянська середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с. Капустяни, вул. Сергія Мурованого, 47 (ЄДРПОУ 26227787);

Летківська середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с. Летківка, вул. Центральна, 136 (ЄДРПОУ 26227818);

Олександрівська середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с. Олександрівка, вул. Соборна, 85 (ЄДРПОУ 24751018);

Демківська середня загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів с. Демківка, вул. Шкільна,1 (ЄДРПОУ 26223039);

Оляницька середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с. Оляниця, вул. Соборна, 43 (ЄДРПОУ 26227793);

Савинецька середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с. Савинці, вул. Дружби, 42 (ЄДРПОУ 26227770);

Тростянчикська середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с. Тростянчик, вул. Шкільна, 5 (ЄДРПОУ 26222985);

Четвертинівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  с. Четвертинівка, вул. Гагаріна, 58 (ЄДРПОУ 26222979)

•        заклади культури – 3

Комунальний заклад «Тростянецький районний будинок культури» (ЄДРПОУ 36635820);

Комунальний заклад «Тростянецька центральна  районна бібліотека» (ЄДРПОУ 36166225);

Комунальна установа «Тростянецький районний краєзнавчий музей" (ЄДРПОУ 43846729)

•        заклади медицини – 2

Комунальне некомерційне підприємство «Тростянецька центральна районна лікарня» (ЄДРПОУ 01982666);

Комунальне некомерційне підприємство «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (ЄДРПОУ 36892237)

•        заклади соціального захисту населення – 1

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тростянецького району» (ЄДРПОУ 25962763)

•        інші комунальні установи, підприємства, заклади - 4

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької районної ради Вінницької області (ЄДРПОУ 42430658);

Комунальна установа «Тростянецький центр професійного розвитку педагогічних працівників» (ЄДРПОУ 43846729);

Комунальне підприємство «Тростянецький районний трудовий архів» (ЄДРПОУ 34243805);

Комунальне підприємство «Тростянецьке районне радіомовлення» (ЄДРПОУ 26011998).

•        об’єкти нерухомості – 6

Приміщення  районної ради з гаражами (24300, смт. Тростянець, вул. Соборна, 37)

Підвальне приміщення цивільного захисту (частка – 8/25) (смт. Тростянець, вул. Соборна, 39)

Комплекс  нежитлових будівель та споруд загальною площею 2628,2 (смт. Тростянець, вул. Наконечного, буд.1.)

Будівля інфекційного відділення (незавершене будівництво) (смт. Тростянець, вул. Мічуріна, 60)

Комплекс будівель (смт. Тростянець, вул. Соборна, 103, загальною площею 1105,3 кв. м)

Будівлі, що розташовані за адресою: смт. Тростянець, вул. Макаренка, 7

Наступне прийняте депутатами рішення було входження Тростянецької селищної  ради до складу засновника попередньо перерахованих закладів.

В ході засідання також було затверджено положення загального, організаційного відділів та відділу кадрового та правового забезпечення апарату Тростянецької селищної ради.

Внесено зміни до Положення про службу у справах дітей Тростянецької селищної ради та зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини.

З метою забезпечення благоустрою сіл, що входять до складу  Тростянецької селищної територіальної громади, додатково введено до Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою 6 штатних одиниць.

Депутати затвердили Програму розвитку місцевого самоврядування  на території Тростянецької селищної територіальної громади  на 2021-2023 роки.

В ході засідання розглянуті питання, внесені в «Різне» порядку денного. Таким чином депутатами було погоджено текст звернення Тростянецької селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної Ради щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу природного газу, електроенергію.

Також селищний голова Людмила Червонецька ознайомила присутніх  із матеріально-технічним станом закладів, що перейшли зі спільної у комунальну власність Тростянецької селищної ради та інформувала про ті роботи,  які потрібно буде виконати щоб створити умови для надання якісних послуг  населенню.

Детальніше ознайомитися з рішеннями 05 позачергової сесії можна на нашому сайті в розділі «Офіційні документи ради».