Вітаємо Воловодюк К.М.
19 січня святкує свій День народження жителька смт Тростянець Воловодюк Катерина Марківна!
Шановна Катерина Марківна!
Від імені селищного голови, апарату селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу, селищної громадської організації «Рада ветеранів» прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди 90-річчя! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.
Вам сьогодні дев'яносто,
Золотих і ставних років!
Життя бігла швидко, просто,
Так що старості в Вас немає!
Ви душею молода!
Ви активні, веселі,
Ми таких, як Ви не знаємо,
Ви – приклад для всієї країни!
З ювілеєм вітаємо!
Та в цей чудовий день,
Ми від усієї душі бажаємо,
Вам не знати ні в чому втрат!
Хай Вам щастя в хату стукає,
Разом з радістю завжди,
Мир нехай добром сяє,
Ще довгі роки!