Відбулася 06 позачергова сесія Тростянецької селищної ради восьмого скликання
25 січня в приміщенні КЗ "Тростянецька дитяча музична школа" під головуванням Тростянецького селищного голови Людмили Червонецької відбулася шоста позачергова сесія Тростянецької селищної ради восьмого скликання.
У роботі пленарного засідання взяли участь 20 депутати селищної ради із 26, старости населених пунктів Тростянецької селищної територіальної громади, керівники структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради, представники громадських організацій та засобів масової інформації.
На розгляд депутатів було винесено 6 питань порядку денного.
Для забезпечення нормального функціювання закладів, прийнятих до комунальної власності Тростянецької селищної ради із спільної власності територіальних громад сіл, селища Тростянецького району Вінницької області, було затверджено ряд важливих програм. Серед них - Програма розвитку та підтримки первинної медичної допомоги в Тростянецькій територіальній громаді на 2021-2025 роки, спрямована на оснащення амбулаторій та ФАПів КНП «Тростянецький районний Центр первинної медико-санітарної допомоги», Програма забезпечення поінформованості населення та розвитку радіомовлення на території Тростянецької громади на 2021-2023 роки, що забезпечить належні умови для вільної та безперешкодної діяльності КП «Тростянецьке районне радіомовлення», КП «Радіокомпанія «Тростянець ФМ», відкритість та доступність діяльності органів місцевого самоврядування, сприяння максимальному задоволенню інформаційних потреб населення громади.
Також було прийнято Комплексну оборонно-правоохоронну програму Тростянецької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки. Реалізація Програми здійснюється шляхом організації та концентрації зусиль, направлених на виконання відділенням поліції №2 Гайсинського РУП ГУ НП у Вінницькій області заходів щодо профілактики правопорушень на території Тростянецької селищної територіальної громади та усунення причин, що зумовили їх вчинення, із залученням можливого фінансування цих заходів за рахунок коштів бюджету.
Депутати внесли зміни до рішення 3 позачергової сесії селищної ради 8 скликання «Про затвердження штатної чисельності закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів, закладів позашкільної освіти, культури та спорту Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» від 23.12.2020 року № 47 та зміни до рішення 3 позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №57 «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2021 рік».
В ході засідання розглянуто питання «Різне» порядку денного. Селищний голова Людмила Червонецька проінформувала про роботу комісії по прийому-передачі майна, яке передано у комунальну власність Тростянецької селищної ради із спільної власності територіальних громад сіл, селища Тростянецького району та матеріально-технічний стан.
Детальніше ознайомитися з рішеннями 06 позачергової сесії можна на нашому сайті в розділі «Офіційні документи ради».