Конкурс Вінницької обласної ради "Комфортні Громади"

Дата: 27.01.2021 08:36

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради  «Про конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» від 20 січня 2021 року № 18 та рішення Експертної ради (протокол № 1 від 20 січня 2021 р.) з 20 січня 2021 року оголошено конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» (далі - Конкурс).

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

• І категорія – сільські, селищні, міські та районні ради Вінницької області;
  • ІІ категорія – спільні проєкти, розроблені декількома органами місцевого самоврядування на основі договору про спільну діяльність (проєкти міжмуніципального співробітництва).

ГРАНИЧНІ ОБСЯГИ СПІВФІНАНСУВАННЯ ТА ВЕЛИЧИНА ВЛАСНОГО ВНЕСКУ:

І категорія – обсяг співфінансування з обласного бюджету – до 350 тис.грн., власний внесок – не менше   50 % від загального бюджету проєкту (з населенням до 10 тис. осіб власний внесок – не менше 30 % від загального бюджету проєкту);

ІІ категорія – обсяг співфінансування з обласного бюджету – до 500 тис.грн., власний внесок – не менше 50 % від загального бюджету проєкту;

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ:

1. «Безпечна громада» - впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту (в тому числі створення систем відеоспостереження).
  2.  «Здоров’я жителів громади» - здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинний та вторинний рівень) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області.
  3.  «Сучасна громада»  - розвиток спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку, розбудова та модернізація мереж вуличного освітлення та інше.
  4. «Доступні послуги» - розвиток Центрів надання адміністративних послуг.
  5. «Спроможна громада» - економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.
  6. «Культурний розвиток громади» - відновлення та збереження історико-культурної, духовної спадщини.
  7. «Інклюзивна громада» - підтримка осіб з інвалідністю та створення відповідного середовища.

УВАГА!

Підготовлені заяви подаються до Дирекції Конкурсу (Обласна Рада):

в електронному вигляді на електронну пошту vinkonkursrg@gmail.com (одним документом pdf формату)  до 26 березня 2021 року згідно з формою, розміщеною на офіційному вебсайті Вінницької обласної Ради.

Заяви, які надійшли до Дирекції Конкурсу після встановленого терміну, не розглядаються.

У конкурсі можуть брати участь не більше 4-х проєктів від сільських, селищних, міських та районних рад, з яких переможцями можуть бути визнані не більше 2-х проєктів.

Усі подані до Дирекції Конкурсу матеріали, незалежно від результатів розгляду, заявникам не повертаються.

Окрім того заповнюється електронна форма реєстрації проєктів

!!! Не зареєстровані в онлайн-режимі заяви залишатимуться без розгляду і не будуть допущені до Конкурсу!

З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проєктів також можна ознайомитись на вебсайтах:

• обласної Ради www.vinrada.gov.ua
  • облдержадміністрації www.vin.gov.ua
  • Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації http://dmsrr.gov.ua
  • Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування http://sg.vn.ua

Контактні особи від Дирекції Конкурсу:

Коваленко Крістіна Вікторівна – радник голови обласної Ради, тел. 61-13-51, vinkonkursrg@gmail.com

Панасюк Олеся Юріївна - начальник відділу міжнародного співробітництва управління аналізу та реалізації обласних програм, проектів місцевого розвитку та міжнародного співробітництва виконавчого апарату обласної Ради, тел. 61-13-84, vinkonkursrg@gmail.com
Джерело:

(Завантажити проєктну заявку) 0.03 MB, 20.01.2021