Важливо - для випускників шкіл Тростянецької селищної територіальної громади

Дата: 27.01.2021 08:56

Звертаємо увагу випускників шкіл Тростянецької селищної територіальної громади: з 1 лютого до 5 березня включно триватиме реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року.

Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії триватиме упродовж 6 – 18 травня включно.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Звертаємо увагу на те, що комплект реєстраційних документів має містити:

• оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
  • засвідчену копію паспорта громадянина України;
  • засвідчену копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  • 2 фотокартки 3х4 см;
  • за потреби інші документи (медичний висновок про створення про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться за таким графіком:

21 травня - хімія,

24 травня - іспанська, німецька, французька мови,

25 травня - англійська мова,

28 травня - математика, математика (завдання рівня стандарту),

1 червня - українська мова, український мова та література,

4 червня - історія України,

7 червня - фізика,

10 червня - біологія,

15 червня - географія.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 30 червня.

Участь в основній сесії ЗНО є безкоштовною. Кожен учасник має право скласти тести не більше ніж з п'яти навчальних предметів.

Управління освіти, культури, туризму, молоді і спорту Тростянецької селищної ради