АТ "Вінницяобленерго" застерігає

Дата: 29.01.2021 13:31

За прогнозами метеорологів впродовж поточної доби по всій території Вінницької області та у м. Вінниці утримається нестабільна погода з налипанням мокрого снігу, шквальним вітром 7-12 м/с, переметами на дорогах, ожеледицею (1рівень небезпечності, жовтий). Такі несприятливі умови можуть привести до припинення руху транспорту та ускладнити роботу енергетичних підприємств. Технічні служби обленерго нині працюють у посиленому режимі. В разі аварійної ситуації в електромережі готові до їх усунення.

Просимо вінничан бути особливо обережними у випадку провисання під впливом снігу електричних проводів чи їх обриву в наслідок падіння дерев. При виявленні таких чи інших пошкоджень негайно попередьте оточуючих про небезпеку та терміново повідомте нам за телефонами: 0-800-217-217; 65-95-95. До приїзду енергетиків організуйте охорону місця обриву проводу. Пам’ятайте, що смертельно небезпечно не лише доторкатись, але й підходити на відстань ближче 8 метрів до обірваних проводів, які лежать на землі або звисають. Своєчасне повідомлення про пошкодження електромереж значно прискорить відновлення електропостачання та допоможе запобігти випадкам електротравматизму.

Будь ласка, будьте уважні та обережні!

АТ "Вінницяобленерго"