Вічна пам'ять та слава Герою!
31 січня - трагічна дата для усієї Тростянецької громади. Шість років тому, героїчно загинув наш земляк, житель села Скибинці, мужній воїн і щирий патріот України, мінометник 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Олександр Іванович ЧЕРЕПАХА.
Любов до рідної землі прикрашає кожну людину, а воїни, які поклали заради України найдорожче - своє життя - залишаться жити у народній пам'яті та у наших серцях.
Жителі громади свято бережуть пам’ять про героя. На приміщенні Глибочанська школи встановлено меморіальну дошку, на честь Олександра Івановича названо поле і вулиця в рідному селі, тож шануймо і ми світлу пам'ять про загиблого Героя та згадуймо його душу у молитвах.
Ми щиро дякуємо дружині Олександра Івановича Валентині Павлівні, родині героя, який віддав життя за Україну, бажаємо їм сил і мужності справитися з горем.
Ми схиляємо голови перед могилою воїна та клянемось берегти і шанувати пам'ять про його подвиг.
Переконані, що допоки люди пам’ятатимуть про своїх захисників, шануватимуть та берегтимуть спогади, доти Україна буде сильною. Адже лише усвідомивши їхню відвагу та патріотизм, можна зрозуміти, що це найкращі та найхоробріші із людей України.
Спочивай з миром, Герою, у Небесному Війську!
Від імені громади з вдячністю за подвиг,
Тростянецька селищна голова Людмила Червонецька
Староста села Глибочок, села Скибинці, селища Глибочанське Валентина Горбань