Робота з дітьми, які проживають в сім`ях, що опинились в складних життєвих обставинах
З метою недопущення трагічних випадків серед дітей, попередження дитячої безпритульності і бездоглядності, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав протягом цього тижня службою у справах дітей Тростянецької селищної ради було проведено профілактичну роботу із 8 сім'ями, в яких виховується 18 дітей та які проживають на території с. Ілляшіки, с. Капустян, с. Олександрівки та с. Летківки. Спеціалістами обстежено умови проживання і утримання дітей, забезпеченість сезонним одягом, предметами гігієни та продуктами харчування. Службою у справах дітей проводились інформаційно - роз'яснювальні бесіди щодо формування усвідомленого відповідального батьківства, профілактики пропусків учнями уроків без поважних причин, ведення здорового способу життя та створення належних умов проживання дітей.
Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради