Відбулось навчання старост та інспекторів селищної територіальної громади

Дата: 10.02.2021 19:06

10 лютого  відбулося навчання з старостами  та інспекторами територіальної громади, організоване апаратом ради під керівництвом селищного голови Людмили Червонецької.

Фахівці по напрямках підготували   для старост інформаційні матеріали щодо юридичних аспектів роботи та ін.

Стосовно вчинення нотаріальних дій на території громади проводила роз’яснення  завідувач Тростянецькою державною нотаріальною конторою Наталія Середа; щодо проведення державної реєстрації актів цивільного стану - начальник відділу ДРАЦС по Тростянецькому та Чечельницькому районах Ірина Чернієнко.

Про перспективи розвитку закладів охорони здоров’я в населених пунктах громади інформував головний лікар КНП «Тростянецький районний центр медико-санітарної допомоги» Володимир Пересунько.

Загальні вимоги до утримання закладів шкільної та дошкільної освіти довела до відома присутніх  головний спеціаліст організаційного відділу апарату селищної ради Валентина Льоля.

Старости також отримали роз’яснення з питань ведення діловодства, погосподарського обліку, регулювання земельних відосин та ін.

Голова громадського формування «Шериф» Ігор Пекар звернувся до старост із проханням сприяти роботі формування у організації охорони громадського порядку в населених пунктах.

Такі навчання для старост проводитимуться щомісяця.