Будівництво гідротехнічних споруд захисту від підтоплення земель центральної частини селища

Дата: 10.02.2021 19:54

09 лютого відбулось засідання комісії  обласного фонду охорони навколишнього природного середовища,  на якому розглядалось питання виділення коштів  на реалізацію проекту «Будівництво гідротехнічних споруд захисту  від підтоплення земель центральної частини смт Тростянець Вінницької області». За даний проект Тростянецька селищна рада змагалася 3 роки.

Комісія  прийняла позитивне рішення про виділення коштів  в сумі 2 млн 105 тис. гривень з обласного бюджету, селищного бюджету буде виділено 772 тис. гривень.

Реалізація даного проекту планується протягом квітня-травня 2021 року.

Що очікується? Часткова розчистка відкритої провідної мережі, будівництво відкритої мережі, будівництво нових та відновлення існуючих гідротехнічних споруд, облаштування водо понижуючого дренажу, будівництво накопичувача дренажного стоку та пазові конструкції на вході в трубчату провідну частину каналу К1.

Таким чином в приміщенях храму Успіння Божої Матері Православної Церкви України (ПЦУ) по вул. Соборна буд. 51, приміщення торговельного центру по вул. Соборна буд. 47а, каналізаційно-насосна станція №3 КП Тростянецької селищної ради "Тростянецьводоканал" по вул. Соборна 53а, приватні будинки по провулку Поштовий, Фото без описучастина дороги по вул. Соборна та Шкільна, яка являється частиною автомобільного шляху регіонального значення Р-33 зменшується загроза підтоплення.

На часі Тростянецька селищна рада приступає до процедури закупівлі робіт і послуг згідно проекту.

Дякуємо за вирішення даного питання і тим самим забезпечення в громаді належної екологічної безпеки для населення та охорони навколишнього середовища!