Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької селищної ради

Дата: 11.02.2021 14:54

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 11 лютого  відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької селищної ради.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

1. Про план роботи та графік засідання комісії  з питань захисту прав дитини Тростянецької селищної ради на 2021 рік.

2. Про надання дозволу на підписання Договору  про  поділ спадкового майна  від  імені  малолітньої дитини.

3. Про розгляд листа директора КНП «Тульчинський обласний  будинок дитини ВОР» від 27 січня 2021 року №59.

4.   Про роботу служби у справах дітей щодо профілактики алкоголізму, наркоманії та інших негативних явищ в дитячому середовищі протягом 2020 року.

Розглянувши надані матеріали та заслухавши інформації доповідачів, членами комісії та учасниками засідання, було обговорено вищезгадані питання та шляхом голосування прийнято відповідні рішення.