Вітаємо голову Тростянецької селищної територіальної громади Людмилу Червонецьку з Днем народження

Дата: 14.02.2021 06:00

Шановна Людмило  Іванівно!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Це свято – не просто подія у Вашій книзі життя, це ще один привід для тростянчан згадати про ті позитивні зміни, які відбулися у селищній територіальній громаді  за час Вашої роботи на посаді селищного голови. Робота з людьми – це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі громади – особливо. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу.

Завдяки Вашому управлінському досвіду та Вашій наполегливості громада розцвітає, але попереду – великі перспективи. Впевнені, Вашого ентузіазму, професіоналізму, послідовності, сил і енергії вистачить для втілення в життя наймасштабніших планів. Адже у Вас є розуміння і підтримка Ваших виборців, є надійний колектив однодумців і величезне бажання працювати на благо громади.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму і відданого служіння на благо жителів Тростянецької  громади, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів  та добробуту!

Добро і щастя хай шле Вам доля, добрих і вірних друзів,  достатку, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі нехай завжди надійно захищає Вас, а повороти долі відкривають нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас  розуміють  рідні люди та підтримують колеги.

Кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

Хай Вас завжди зігріває  тепло людської подяки за добрі справи!

Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення!

З повагою та найкращими побажаннями,

депутатський корпус, виконавчий комітет та старости населених пунктів громади