ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 32-ОЇ РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК КОЛИШНЬОГО СРСР З РЕСПУБЛІКИ АФГАНІСТАН

Дата: 15.02.2021 09:55

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктах в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

Щиро вітаємо вас із річницею виведення радянських військ з Афганістану та Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської  війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїзм-воїнів-афганців та приклади самовідданого виконаннями ними свого військового обов’язку.

У цей день з почуттям гордості вшановуємо і тих синів України, які в багатьох країнах світу чесно і мужньо виконували свій інтернаціональний обов’язок у  складі миротворчих контингентів під егідою ООН.

З болем у серці згадуємо тих, хто передчасно пішов з життя у мирні роки і з глибокою повагою ставимося до воїнів-інтернаціоналістів, які живуть поряд з нами.

Сьогодні Україна виборює свою незалежність та цілісність у війні з колись «братським» народом. Героїчність та патріотизм захисників минулого переплелась зі свідомістю, чесністю та хоробрістю тих військових, які тримають лінію оборони зараз.

Щиро бажаємо всім учасникам бойових дій міцного здоров’я на довгі роки, миру, успіхів у праці, достатку та злагоди у родинах.

З вдячністю і повагою,

Тростянецька селищна голова Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА,