Тарифи не повинні підвищуватися, – Олександр Трухін

Дата: 17.02.2021 15:09

Народний депутат України Олександр Трухін на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка» заявив, що немає підстав не довіряти уряду, який пообіцяв, що ціни не будуть рости в рамках даного опалювального сезону.

«Тарифи не повинні підвищуватися. Тарифи і так сьогодні високі для домогосподарства із середнім доходом. Ми, як країна, повинні рухатися в напрямку зниження частки оплати житлово-комунальних послуг в сімейному бюджеті, щоб у людей залишалося більше грошей на накопичення, на медицину, на освіту і т.д. Для цього, можливо, потрібно знизити собівартість здобутих енергоресурсів на території країни. Над цим ефективно працюють державні компанії. Ми повинні приділяти увагу тому, як іде транспортування енергоносіїв. Як мінімум немає підстав не довіряти уряду, який пообіцяв, що ціни не будуть рости в рамках даного опалювального сезону», - розповів Олександр Трухін.

Долучайтесь до трансляції: https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/videos/276346980592024

#forum_ukraine30 #україна30 #платіжка

Джерело: Вінницька ОДА