В КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" проведено захід з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2021 16:24

20 лютого  День вшанування  Героїв  Небесної  Сотні. З метою виховання  любові до рідної землі, патріотичного виховання  на базі КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" проведено захід  з нагоди вшанування  пам'яті  Героїв Небесної Сотні.  До заходу  долучилися вихованці  декоративно-ужиткових гуртків "Бісероплетіння", "Квілінгу " та "Оригамі". Протягом  першого заняття у гуртках, діти  виготовляли  ангелочків, так  як  Небесню Сотню  називають  нашими Ангелами, які тримають українське  небо.  Виготовлення  ангелів - це найменше, що можуть зробити  діти для  вшанування  пам'яті  Героїв, які віддали своє життя  за краще майбутнє для нашої країни.

Захід розпочався із перегляду відеоролику до Дня Пам'яті Героїв Небесної Сотні.  Далі  вихованці   хореографічного гуртка  виконали  флешмоб на пісню   П. Дворського "Небесна Сотня - білі журавлі". Сьогодні у багатьох містах  нашої країни  проходить тиха  акція "Ангели Пам'яті". Вихованці гуртків  КЗ "Тростянецький  будинок дитячої творчості" теж приєдналися до даної акції і  розвісили фігурки ангелів на гіллі  калини, що  росте  на території  закладу.

Прикрашене янголами дерево  символізуватиме  нашу память  про Героїв Небесної Сотні!

КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості"