Волейбольний турнір пам`яті Анатолія Огородніка

Дата: 23.02.2021 08:21

З метою вшанування пам’яті ветеранів волейболу, пропаганди здорового способу життя, активізації спортивно-масової роботи та популяризації волейболу серед жителів громади 21 лютого у приміщенні спортивного комплексу «Колос» комунального закладу «Тростянецький селищний центр фізичної культури і спорту» відбувся турнір з волейболу серед команд ветеранів, приурочений пам’яті Анатолія Огородніка.

У турнірі взяли участь збірні команди ветеранів м.Монастирище, смт Чечельник, Тростянецької та Теплицької територіальних громад. Волейбольний турнір відбувся за підтримки Тростянецької селищної ради, друзів покійного Анатолія Огородніка та керівників агроформувань територіальної громади.

За результатами змагань І місце виборола збірна команда ветеранів Тростянецької територіальної громади, ІІ – команда Теплицької територіальної громади, ІІІ – команда м. Монастирще. Грамотою за участь відзначена команда смт Чечельник. Учасники команд були відзначені номінаціями: «Кращий захисник», «Кращий гравець» «Кращий нападаючий» та «Кращий зв`язуючий».

Управління освіти, культури, туризму, молоді і спорту Тростянецької селищної ради