Селищний голова Людмила Червонецька взяла участь у засіданні Ради розвитку громад і територій

Дата: 25.02.2021 14:11

Сьогодні в м.Київ відбулося засідання Ради розвитку громад і територій.

Президент України разом із представниками влади різних рівнів обговорили суспільно-політичні і соціально-економічні процеси, що відбуваються в державі на регіональному рівні.

Під час Ради розвитку громад та територій було презентовано Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові України.

У заході брали участь: Президент України Володимир Зеленський, Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України, Денис Шмигаль, Прем'єр-міністр України, Андрій Єрмак, керівник Офісу Президента, Кирило Тимошенко, заступник керівника Офісу Президента України, члени Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, голови обласних державних адміністрацій, голови обласних рад, міські, сільські та голови територіальних громад, в тому числі Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька.

А також у засіданні Ради розвитку громад і територій взяли участь Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер та спеціальний посланник уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт.